تلفیقی از سلیقه ، نو آوری ، خلاقیت ، سنت و طراحی زیبا ؛

در یک جمله می تـوان گفت: ساخت ایتالیا سیاقی است بـرای ترسیم آینده ای که در سنت ریشه داشته و در عین حـال در پرتـو تکنولوژی روز و تکاپوی مداوم برای خلق محصولی جدید ، جلوه یافته است .

سـاخت ایتالیا روش نیست ، سبک است.

سبکی که ما بهتر از هـر کس دیـگر می دانیم، زیرا هـر روز خلاقـیت جـدیدی را در دنیای شیرآلات و اتصالات زنـده می کنیم.

طراحی خلاقانه ، ویژگی ذاتی شیرآلات ماست زیرا ابتکار به عنوان بخشی از تاروپود فـرهنگ باستـانی ایتالیا اصیل و بدیـع بوده و 

 

تـوانـایی آن در تجمیع بدنه و روح ، یا به عبـارتی قابلیت های فیزیکی در عین ظرافت و زیبایی منحصر به فـرد است. استفاده از محصولاتکریستال شرکت برای تزئین این محصولات بی بدیع همراه با طـرح های بی نظیر  Danilo Fedeli طراح خوشنام ایتالیایی  به اوج خود رسیده است .

 

 

 

موفقیت همراه با فن آوری هوشمندانه:

 

فن آوری اشعه مادون قرمز با طول موج کوتاه: اشعه مادون قرمز بخشی از طیف نور است که از خورشید تابیده می شود. این اشعه نامرئی بوده و تنها از خود گرما ساطع می کند. از نظر علمی هرچه طول موج اشعه کوتاه تر باشد، راحت تر در فضا نفوذ می کند. اشعه مادون قرمز با طول موج کوتاه ، با گرم کردن اشیائی که به آن برخورد می کند، و بدون گرم کردن محیط اطراف آن شی، گرما تولید می کند. به همین خاطر محصولاتی که از این سیستم استفاده می کنند، خیلی سریع ، بدون این که نیازی به روشن کردن آنها از قبل باشد، گرم می شوند. نمونه بارز این فن آوری را می توان وقتی از سایه به زیر نور آفتاب می رویم حس کنیم. با این که دمای محیط تغییری نمی کند، اما گرما در زیر نور آفتاب بیشتر احساس می شود. به همین خاطر استفاده از این نوع سیستمهای گرمایشی از نظر اقتصادی مقرون به صرفه بوده و به محیط زیست هیچ گونه آسیبی نمی رساند.

----------------

 

هیترهای نسل جدید بوردا

سری جدید هیترهای «LOW GLARE» تولید شرکت بوردا، گرمای زیاد و در عین حال نوری کم ، مانند نور شمع در محیط به وجود می آورند. پوشش مخصوص بیرون و درون لامـپ ها، بـدون از دست رفتن گرما، میزان نور را تا 80 درصد کاهش می دهد. به همین خاطر نوری بسیار ملایم از دستگاه ساطع می شود که دیگر نورهای موجود در محیط مانند نور بالکن یا تراس را تحت الشعاع قرار نمی دهد.

هیترهای LOW GLARE گرمایی بسیار مطبوع و نوری بسیار ملایم مانند نـور شمع ایجـاد می کنند و به همین خاطر برای استفاده در رستورانها و کافه ها بسیار مناسب هستند.

-----------------

راهکارهای هوشمندانه

بوردا به عنوان پیشگام در استفاده از اشعه مادون قرمز با طول موج کوتاه ، از تجربیات و مهارتهای منحصر بفرد کارشناسان شرکت برای پیشرفت

فن آوری محصولات استفاده می کند. محصولات مبتکرانه این شرکت که به بازار عرضه می شوند، دلیلی روشن بر راهکـارهای هوشمندانه

هستند. افتخار ما تولید سیستم های گرمایشی و خنک کننده مقرون به صرفه با کارآیی بالا است و طیف وسیعی از محصولات ،

بسته به نوع کاربری و محیط مورد نظر توسط بوردا طراحی شده اند.

 

پاسخهای هوشمندانه

بوردا برای یافتن پاسخی مناسب، نیازهای مشتریان را شناسایی نموده و بسیار انعطاف پذیر،  مشتری مدار و قابل اطمینان است.

 

درک هوشمندانه

بوردا مدعی است با به کار گیری بالاترین استـانداردها در فـرآیند تولید همـواره محصولی را به مشتریان عرضه می کند که دارای بالاترین

کیفیت، بهترین طراحی و کارآیی بالا است، که البته تنها راه ممکن برای رعایت استانداردهای جهانی است.

 

مقایسه ای بین مصرف گاز و برق در هیترهای معمول گـازی و هیترهای برقی بوردا نشان می دهـد، هیترهای گازی

دو برابر هزینه را بر مصرف کننده تحمیل می کنند. در هیترهای برقی مادون قرمز بوردا، لامپها حداقل 5000 ساعت

گارانتی داشته و تا پیش از این زمـان نیازی به تعویض ندارند. بنـابراین می تـوان گفت هزینه عملکرد 3 الی 4 هـیتر

بوردا برابر با هزینه عملکرد 1 هیتر گازی است.

در صورت نیاز به اطلاعات دقیق تر می توانید با کارشناسان شرکت مدیران صنعت کارآمد، نماینده انحصاری محصولات

 

بوردا در ایران تماس بگیرید. 

محصولات فنیکس

فروردين 10, 1395

گرمایش از کف الکتریکی  

سیستم گرمایش از کف برقی (الکتریکی )، نسل جدیدی از گرمایش هوشمند می باشد که گرما را به صورت تابشی و قابل تنظیم ، به صورت بسیار کارآمد عرضه می نماید.این سیستم قابل تنظیم توسط کاربر بوده و امکان قطع  و وصل حتی از فواصل چند صد کیلومتری را دارد. 

استفاده از سنسورهای دقیق و ترموستات باعث کاهش مصرف انرژی شده و می تواند پس از رسیدن به دمای ایده آل با کمترین میزان مصرف انرژی سطح را در دمای مورد نظر نگهداری نماید. 

 
 

بازه عملکرد سیستم گرمایش الکتریکی  

از کابل های حرارتی می توان در موارد زیر استفاده کرد: 

1- گرمایش در سطوح داخلی ساختمان  

2- ذوب برف و یخ بر روی سطوح خارجی ساختمان 

3- جلوگیری از یخ زدگی آبراه، ناودان و بام  

4- جلوگیری از انجماد و ترکیدگی لوله ها و مخازن 

کارخانه تـولید کـابین های حمـام BOX DOCCE  2B   SPA درسال 1975  توسط BRUNO  BONACINI تاسیس گردید.

 

این شرکت محصولات خود را در انواع گوناگون و مدل های خلاقانه عرضه می نماید بطوریکه به صورت عینی کیفیت و طـراحی محصـول سـاخت ایتـالیا در آن تبـلور می یابد. در ساخت مدل های لوکس، از جواهرات SWAROVSKI  و پوشش طلا برای یراق آلات استفاده می شود. همچنین می تـوان کلیه طـرح ها و نقشه های مـورد سلیقه مشتریان را اجرا نموده و فضایی آرام و دلنشن برای آن ها ترسیم نمود. انتخاب این محصولات  که در 300 نـوع کابین متفاوت، در طـرح ها و انـدازه های گوناگون همراه با 10 سال گارانتی عرضه می شوند، پیشنهادی است که نمی توانید رد کنید.

محصولات زیلو

فروردين 10, 1395